Курси вокалу для дітей від 3-х років та дорослих.Хто з нас хоча б одного разу не мріяв заспівати на сцені? В нашій студії можна придбати всі необхідні навички та можливості для здійснення мрії!

Ми пропонуємо заняття з вокалу, як індивідуальні, так і колективні. А ще  займаємось продюсуванням юних обдарувань. Приходьте розкривати свої здібності у нашу студію вокалу. Навіть якщо ви не плануєте зіркову кар'єру, ці заняття допоможуть стати більш впевненим у собі, навчать правильно дихати та володіти голосом, розкриють емоційно та розвинуть естетично.

Вокально-хореографічний колектив “Кадрусики” приймає діток від 4 до 6 років. Заняття проходять 2 рази на тиждень. На одному занятті діти займаються голосом: співають, вивчають пісні, а на другому вчать танок до пісні. Після опанування поєднання вокально-хореографічною постановкою, маленькі виконавці обов’язково демонструють батькам свої досягнення. Згодом пропонується участь у різноманітних концертах, фестивалях, зйомках кліпів.

Наші досягнення:II премія 109 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина" в категорії вокально-хореографічний колектив з композицією «Кукабарра».

Участь в проектах: Kids Winter Show, міні-міс Україна-Львів.

Зйомки в кліпах і мюзиклах: «У пошуках Різдвяної зірки», «12 друзів Нового року», «Одного разу в 20.20».

Запис на прослуховування та індивідуальні заняття за номером097 307 38 83

«КАДРУСИКИ» - Ангели вірять у тебе


Єва Лаврик и «КАДРУСИКИ» - Новорічна пісня


«КАДРУСИКИ» - Треба мріяти завжди


Марк Яремчук та «КАДРУСИКИ» - Різдвяний пиріг


«КАДРУСИКИ» - чекаємо на Тебе в нашій дружній родині!


Відгуки клієнтів